Wybierz kategorię tematyczną

Nadszedł czas na ogłoszenie miejsca tegorocznego Zlotu Sympatyków Haczyk.pl. Zlot odbędzie się w dniach 12-15.08 na łowisku Oleśnikowa Dolina. Będzie to więc powrót do miejsca, w którym odbył się najbardziej do tej pory obfity w duże ryby zlot w naszej historii.

 

 

Łowisko

Składa się z trzech stawów. Tak jak poprzednio, my mamy rezerwację na ten największy staw.

 

 

Jeśli chodzi o rybostan, to uczestnicy dziewiątego zlotu wiedzą, że można liczyć na piękne karpie, amury i jesiotry. Są również szczupaki i sandacze, ale nie wolno łowić na spinning. Jest również odrębne łowisko z sumami do 70 kg, ale wymaga dodatkowej opłaty i wcale nie jest łatwo o wąsacza mimo dużej koncentracji ryb.

Próbka zdjęć z naszego ostatniego zlotu w Oleśnikowej Dolinie.

 

 
 

Ważnym aspektem jest regulamin łowiska- zalecane jest stosowanie żyłek minimum 0,30 mm, wymagany jest duży podbierak (ramiona min. 70 cm) i mata karpiowa. Tak jak poprzednio, w ramach naszej rezerwacji będziemy mieli do dyspozycji na łowisku 5 kompletów podbierak+mata. Proszę uczestników zlotu, którzy nie posiadają takiego sprzętu o deklarację, że chcą skorzystać z tego dostępnego na łowisku.

Z uwagi na bardzo dużą renomę łowiska i ciągłe obłożenie, w tym roku nie udało się uzyskać tak niskiej opłaty za łowienie jak poprzednio. Cena dla wędkujących uczestników Zlotu wynosi 40 zł/dobę łowienia, czyli 120 zł za 3 doby zlotu. Opłatę za łowisko wpłacamy do mnie do 15 maja.

Dozwolone jest rozbicie namiotu karpiowego, nie płacimy również za pobyt na łowisku dla osób towarzyszących nocujących na miejscu. Możemy łowić przez całą dobę. Nasza rezerwacja nie uprawnia do zabierania ryb. Gdyby ktoś miał taką chęć- rozliczenie wg cennika łowiska.

Noclegi

 

 

Cena noclegu wynosi 45 zł/osobę/dobę za pokoje z łazienką na korytarzu i 50 zł/osobę za dobę w pokojach z łazienką. Dzieci do lat 4- jeżeli śpią w łóżku z rodzicami- bezpłatnie. Jeżeli dziecko do lat 4 śpi w osobnym łóżku cena 30 zł. Dzieci powyżej 4 lat- płatne jak za dorosłego.

W budynku znajduje się kuchnia z lodówką, kuchnią gazową, mikrofalową i resztą wyposażenia. W budynku z pokojami bez łazienki są 4 ogólnodostępne łazienki (nie w pokojach). Istnieje również możliwość wykupienia posiłków na miejscu w cenie 22 zł za obiad (dwa dania i kompot). Uwaga! Obiady należy zamówić przed przyjazdem. Do dyspozycji na łowisku jest też mini sklepik wędkarski.

Mamy wstępną rezerwację na pokoje do 15 maja. Żeby zarezerwować nocleg należy dopisać się do listy w tym temacie i skontaktować się ze mną na PW. Do 15 maja należy wpłacić zaliczkę w wysokości wartości 1 doby noclegów. Po tym terminie pokoje za które nie wpłacono zaliczki uważa się za wolne do wynajmu przez właścicielkę.

Zapraszamy do udziału! Zapisy na forum Rezerwacje miejsc

 

Komentarze użytkowników

Zaloguj się aby dodać komentarz