Wybierz kategorię tematyczną

Wiadomości i relacje

loading...
Wiadomości i relacje

Metody połowu, sprzęt, łowiska

loading...
Metody połowu, sprzęt, łowiska
loading...
Wiadomości
Spinning
Grunt
Spławik
Inne metody
Łowiska
Sprzęt

Seria pontonów Rib ZCB to propozycja zarówno dla osób chcących delektować się komfortowym i szybkim pływaniem, jak i zainteresowanych wędkowaniem. W ofercie do wyboru klienta udostępniamy szereg modeli w rozmiarach od 270 cm do 560 cm. Kadłub łodzi posiada wyjątkowy kształt zapewniający miękkie, komfortowe i szybkie pływanie. Z łatwością pokonuje napotkane na swej drodze fale, doskonale sprawdza się w trudnych morskich warunkach.

Przy projektowaniu łodzi serii ZCB uwzględniono każdy aspekt związany z bezpieczeństwem pasażerów. ZCB dzięki swoim właściwościom znajduje wszechstronne zastosowanie a konstrukcja pozwala na wyposażenie go w dodatkowe urządzenia takie jak nawigacja, echosonda, itd. Jeżeli szukają Państwo łodzi na dalekie wyprawy po morzu lub jeziorach i chcą za każdym razem przeżyć wspaniałą przygodę to zakup tej łodzi będzie odpowiednim wyborem.


Parametry pontonu: długość 470, szerokość 207, średnica burty 53, max silnik 70, rekomendowany silnik 50, max ładowność 1200, max ilość pasażerów 9, waga pontonu 151 kg.

Zobacz fotogalerięZobacz pełną ofertę pontonów firmy TOKAREX - www.pontony.net.plTOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Komentarze użytkowników

Zaloguj się aby dodać komentarz

https://www.iparts.pl/dragon

Blog Zwędkowani TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Polecane filmy wędkarskie

loading...
Podsumowanie sezonu muchowego
Savage Gear Line Thru
Świnki mój pierwszy raz
Produkcja przynęt gumowych w domu
Karasie na spławik
Feeder- sygnalizator brań Energofish iBite
ABC Wędkarstwa. Lekcja 6. Kraina lipienia I Wędkarstwo
Karpiowa Liga Zimowa

Łowiska

loading...
For Him

Sprzęt wędkarski

loading...
For Her

Polecane artykuły

loading...
Grunt
Spinning
Spławik
Inne metody
Wiadomości
Łowiska
Sprzęt